Nápověda k registraci


Reset hesla

Nápověda k registraci

Nápověda k registraci


Přihlášení na web

K přihlášení je potřebný login (to je u nás e-mail) a heslo. Login a heslo získá uživatel registrací, kterou buď provede na stránce http://www.timdvadva.cz/web/profil/registrace nebo aktivací svého účtu.
Pokud se zkusíte přihlásit svým e-mailem a nějakým heslem a váš účet ještě není aktivován, automaticky budete přesměrování na aktivační stránku. Přečtěte si odstavec o aktivaci účtu.

Registrace

Registraci jsme za několik tisíc našich uživatelů provedli sami. Všichni, kterých se to týkalo, dostali od nás speciální aktivační e-mail, kde bylo vše potřebné. Těchto lidí se týká odstavec Aktivace účtu níže na této stránce.

Naši noví návštěvníci si mohou zřídit účet na adrese http://www.timdvadva.cz/web/profil/registrace. Tam je potřeba zadat všechny údaje označené hvězdičkou, zejména pak jméno, e-mail a heslo a také poštovní adresu. Uvedený e-mail bude od chvíle registrace sloužit také jako login. 
Po odeslání formuláře je registrace hotová a Váš nový účet je automaticky aktivovaný. Můžete se přihlásit na adrese http://www.timdvadva.cz/web/profil/login.

Po odeslání formuláře může nastat následující situace.

Může se stát, že aniž byste to věděli, Vaše e-mailová adresa je v naší databázi už uvedená (například jsme někdy dříve něco kupovali v e-shopu, účastnili se nějaké akce atp.) V tom případě uvidíte červenou hlášku Pozor: Registrace se nezdařila. Uživatel s tímto e-mailem je už registrován. nebo Pozor: Registrace se nezdařila. Uživatel s tímto telefonem je už registrován. V takovém případě se ujistěte, jestli jste od nás dostali aktivační e-mail a zda jste následovali instrukce v něm uvedené. Pokud tomu tak je a vy si nepamatujete své heslo, může si nechat zaslat nové na stránce http://www.timdvadva.cz/web/profil/reset-hesla. Pokud jste žádný trakový e-mail nedostali, kontaktujte nás prosím e-mailem. Dbejte také pokynů, které budou v hláškách, které se Vám objeví.

Aktivace účtu

Aktivace účtu se týká všech, kteří jsou již vedeni v naší databázi, mají přidělené své Osobní číslo a zároveň známe jejich e-mailovou adresu. Na všechny takové kontakty v naší databázi jsem poslali tzv. aktivační e-mail. V něm byly uvedeny všechny potřebné instrukce, ale hlavně aktivační adresa
Na stránce, která se zobrazí po kliknutí na aktivační adresu zadejte své nové heslo, následně ho zadejte ještě jednou pro kontrolu a do třetího políčka napište své osobní číslo, které také najdete v tomto e-mailu. 
Po odeslání formuláře je vaše aktivace hotová a Vy se můžete svým loginem (to je Váš e-mail) a heslem přihlásit na webu http://www.timdvadva.cz i v našem e-shopu na adrese http://www.timdvadva.cz/eshop2.

Zaslání nového hesla

V případě, že zapomenete své heslo, nebo i když víte, že jste se registrovali a myslíte si, že heslo znáte, zkuste si nechat zaslat heslo nové. to můžete udělat na stránce http://www.timdvadva.cz/web/profil/reset-hesla. Po úspěšném přihlášení s novým heslem si potom zase můžete heslo změnit v nastavení na svoje oblíbené.

Při zadání nového hesla v Nastavení vašeho účtu pak pamatujte, že:

  1. Heslo by mělo být spolehlivě zapamatovatelné.
  2. Heslo by mělo být alespoň 5 znaků dlouhé
  3. Heslo nesmí obsahovat mezery
  4. Heslo by nemělo obsahovat písmena s diakritikou
  5. Pokud heslo obsahuje písmena Y nebo Z, dejte pozor, zda používáte anglickou nebo českou klávesnici.6) Je dobré, když heslo obsahuje alespoň jedno velké písmeno, a jednu číslici. Zde nezapomeňte na bod 1 :-)
Shrnutí důležitých adres:

Stránka registrace: http://www.timdvadva.cz/web/profil/registrace
Přihlašovací stránka: http://www.timdvadva.cz/web/profil/login
Zaslání nového hesla: http://www.timdvadva.cz/web/profil/reset-hesla (pouze pro ty, kteří už mají aktivovanou registraci)

 
Zde napiš svoji zprávu: