Mapa a popis cesty


O nás

Mapa

Mapa a popis cesty


Popis cesty:

Od metra Černý Most je to asi 9 minut pěšky.

Pokud přijedete autobusem, je potřeba přejít metro, abyste se dostali do sídliště. (Na opačné straně silnice je Makro a další hypermarkety.) Takže po schodech nahoru, projít doleva dvoranou k zasklené "věži" a sejít zase dolů. Dál stejně jako po výstupu z metra.

Pokud přijedete metrem, vyjděte z nástupiště doprava. Před sebou máte sídliště a po pravé straně KB a Spořitelnu. Směřujte kolem spořitelny Mansfeldovou ulicí stále na jih, abyste měli velký žlutý panelák po levé ruce. Pokaždé, když narazíte před sebou na řadu paneláků, obejděte je zleva, ale jinak stále udržujte jižní směr. Takto sejdete třikrát po schodech dolů, až uvidíte vpravo před sebou nízkou řadu s mateřskou školkou. Vydáte se podle ní a v posledním vchodu se nachází „Tim dva dva“ (nad vchodem je veliký barevný nápis Heřmánek).

Při cestě autem je potřeba podjet metro a jet Ocelkovou ulicí, na semaforech pokračujte rovně a přibližně po 400 m odbočte doleva do Bryksovy ulice. Po 200 m znovu doleva a pak ještě jednou doleva do Vybíralovy ulice - je to jednosměrka. Po dalších 200 m ulice zatočí doprava a hned vpravo na rohu je „Tim dva dva“.

Mapa
 
Zde napiš svoji zprávu: